Sonora S20V55MB | Television Stand - 55" wide - 2 Cabinets - Medium Brown
SKU: S20V55MB
Original price
Sonora S20V55MB | TV Stand - 55" wide - 2 Cabinets - Wall or floor mounting - Adjustable leveling feet - Easy access to wires - Medium Brown
Features
Brand Sonora
Product series S20
Color Brown
Hardware Wood
Other
Dimensions 55" x 17" x 22"